Полімерні вхідні двері

 полімер

Головна роль полімеру в цьому випадку – це надійний захист від корозії. Крім цього, таке покриття виглядає досить дорого та цікаво. Вхідні металеві двері, покриті полімерними накладками, завжди надійні, міцні, стійкі до механічних пошкоджень та несприятливих кліматичних факторів, тому служать багато десятиліть, не втрачаючи свого бездоганного первинного зовнішнього вигляду.

Серед переваг виділяють:

  • тривалий термін служби без зміни початкових заводських характеристик та якостей.
  • підвищеним значенням твердості, що дозволяє використовувати полімерні накладки для дверей, що знаходяться під особливо сильними механічними навантаженнями. При цьому полімер – це досить еластичний матеріал, на якому можна виконувати будь-яке фрезерування.
  • високою зносостійкістю та абразивною стійкістю. Полімер перевершує МДФ за своєю абразивною стійкістю у кілька разів. Однорідність матеріалу зберігає цілісність і унеможливлює здуття або розшарування. 
  • при підвищеній твердості полімер зберігає високу еластичність: межа деформації при розриві звичайно менше 350%. Це забезпечує дуже високе значення міцності до 50 МПа.

В умовах постійного динамічного навантаження верхньою межею температури експлуатації поліуретанів є +120 C. Низькі температури не впливають на властивості поліуретанових еластомерів до -70 С. Така разюча стійкість до впливу високих і низьких температур забезпечить довготривалу експлуатацію дверей з полімерними накладками в будь-яких погодних умовах.

Товари зі статті